• Nauja

Kamino traukos reguliatorius RCW

79,00 €

Kamino traukos reguliatorius yra naudojamas dūmtraukių traukai mažinti ir stabilizuoti.

Darbinės slėgio ribos: 10-35 Pa;
Dūmtraukio parametrai: skersmuo nuo 100 iki 250 mm, aukštis 20 m;
Maksimali dūmų temperatūra - 400°C.

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Visa - Mastercard ar Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas visiems perkantiems kieto kuro katilus!

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

   Kamino traukos reguliatorius reikalingas kamino traukai stabilizuoti. Kamino trauka keičiasi nuo oro sąlygų ir priklauso nuo vėjo, temperatūros ir kitų faktorių. Kiekvienas gamintojas, gaminant katilą, katilo pase nurodo, kokia turi būti katilo optimali trauka, kad katilo naudingumo koeficientas būtų kuo aukštesnis. Daugumoje atvejų kamino trauka yra per didelė. Kaminas statomas pagal seną įprotį „kietam kurui“. Tai yra atmosferiniam malkiniam ar angliniam katilui, be jokio oro padavimo ventiliatoriaus ir dažniausiai su didesnės drėgmės kuru ir milžinišku kiekiu šaltų dūmų, kuriuos reikia pašalinti degimo proceso metu.
   Maksimaliam efektyvumui pasiekti reikia tik 5-10 Pa. Trauka „kietam kurui“ (malkiniam katilui kai diametras nuo yra nuo 150 iki 200mm) statytame kamine būna 20-50 Pa, priklausomai nuo kamino, aukščio, oro temperatūros lauke ir vėjo. Keičiantis traukai kamine Jūsų katilo naudingumas sparčiai mažėja ir tai ir yra didžiausia problema, dėl kurios katilai sunaudoja daug kuro. Nesvarbu, kokio tipo yra katilas - ar tai būtų dujinis, ar tai būtų malkinis, anglinis, granulinis ar skysto kuro katilas, visi jie, keičiantis traukai, sunaudoja žymiai daugiau kuro. Apskaičiuota, kad su traukos reguliatoriumi kuro suvartojimą galima sumažinti nuo 20% iki 70% (dujos, dyzelis - 20%, anglis - 40%, medis iki 70%).
   Perteklinė trauka ištraukia didelį kiekį neapsorbuotos degančio kuro šilumos. Trauka stipriai didėja kylant kamino temperatūrai arba krentant temperatūrai lauke. Su traukos reguliatoriumi trauka yra stabili ir užtikrina gerą sistemos darbą. Šildymo įrenginys dirba optimaliau, o parametrai priartinami prie gamintojo nurodytų parametrų.
   Panaudojus traukos reguliatorių rezultatą pamatysite jau po savaitės, katilo sienelės nebus aplipę suodžiais, dūmai nesiskverbs į vidų, kaminas bus švarus.

 • Gamintojas
  Darco
 • Kilmės šalis
  Lenkija
 • Aukštis, mm
  264
 • Plotis, mm
  204
 • Gylis, mm
  46
 • Pagaminta iš
  nerūdijančio plieno
 • Tipas
  Traukos reguliatorius
 • Garantijos laikotarpis, m.
  2

2 Prekės

Specifiniai Kodai

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.